Участь у міжнародних проектах

Участь у міжнародних проектах

  1. Проект Європейського Союзу «SEREIN»
  2. Проект “Silicon Valley Foundation Grant for Cybersecurity courses in Ukraine”

Проект Європейського Союзу «SEREIN»

Викладачі кафедри Козак Р.О, Загородна Н.В. та Лобур Т.Б. були співвиконавцями проекту “Modernization of Postgraduate Studies on Security and Resilience for Human and Industry Related Domains” /SEREIN/ (543968-TEMPUS-1-2013-1-EE-TEMPUS-JPCR). Проект «SEREIN» реалізовувався за підтримки Європейського Союзу з 01.12.2013 по 01.12.2016.

Основна мета — розробка сучасних теоретичних та практично-орієнтованих курсів для підготовки магістрів, аспірантів та підвищення кваліфікації фахівців у галузі інформаційної безпеки.

УЧАСТЬ У РОБОТІ National Security Alliance

В рамках цього проекту кафедра приймала участь у роботі Національного альянсу з комп’ютерної безпеки — National Security Alliance. Консорціум проекту включав ряд провідних установ ЄС, які викладачі мали можливість відвідати протягом терміну реалізації проекту, зокрема:

  • Tallinn University of Technology (Estonia)
  • Royal Institute of Technology (Sweden)
  • City University London (United Kingdom)
  • CINI Consortium (Consorzio Interuniversitario Nazionale per l’Informatica) (Italy)
  • IICT (Institute of Information & Communication Technology)

Проект “Silicon Valley Foundation Grant for Cybersecurity courses in Ukraine”

Лобур Т.Б. також був учасником гранту щодо розробки та впровадження курсів різного рівня підготовки в області кібербезпеки Silicon Valley Foundation Grant for Cybersecurity courses in Ukraine.

ПРОЄКТ БРИТАНСЬКОЇ РАДИ «Англійська мова для університетів»

У квітні 2016 року до проекту наш університет приєднався до проєкту, започаткованого Британською радою в Україні, а саме «Англійська мова для університетів».

Проект націлений на внесення якісних змін у рівень володіння англійською мовою як викладачів, так і студентів вищих навчальних закладів України, що дозволить їм брати активну участь у міжнародних заходах.

Ще одним завданням проекту є ознайомлення викладачів з сучасними методичними підходами відповідно до міжнародних стандартів кращих університетів світу.

Для вирішення цього завдання Британська Рада спільно з Оксфордським університетом розробила програму “Academic Teaching Excellence” (Майстерність викладання в університетах). Викладачі кафедри Загородна Н.В. та Стадник М.А. мали унікальну нагоду взяти участь у тренінгу, де на протязі тижня освоювали новітні методичні підходи до викладання спеціалізованих дисциплін, підвищували педагогічну майстерність та рівень володіння англійською мовою.