Турнір по кіберзахисту критичної інфраструктури SANS Grid NetWars

Студенти групи СБ-41 Захарків Максим, Задорожний Святослав та Гуменюк Вадим взяли участь у навчальному турнірі по кіберзахисту критичної інфраструктури SANS Grid NetWars, що проводився 2 грудня 2021 року вперше в Україні. Формат цих змагань передбачає командну роботу по протидії імітованим кібератакам. В заході брали участь професійні команди з усієї України, але попри те, нашим студентам вдалось посісти 22 місце з 49 учасників.

“Цей захід дозволив нам набратись практичного досвіду та теоретичних знань в роботі спеціалістів Blue Team. Ми детально ознайомились та навчились користуватись різноманітними інструментами для аналізу мережевого трафіку, та детального дослідження файлів та систем. Участь у SANS Grid NetWars був унікальною можливістю для нас перевірити власні знання та вміння, та зрозуміти, над якими навичками потрібно старанно попрацювати у майбутньому. Так як організація та формат цього заходу нам дуже сподобався, ми обов’язково візьмемо в ньому участь наступного року. По завершенню змагань ми отримали сертифікацію від SANS Institute – компанії міжнародного рівня, що спеціалізується на навчанні спеціалістів з інформаційної безпеки.”