Зустріч “Протидія хакерським атакам на криптовалютні активи”

21 жовтня 2021 р. відбулась зустріч студентів кафедри кібербезпеки з інспектором відділу протидії кіберзлочинам в Тернопільській області Серватнюком Максимом Миколайовичем. Тема зустрічі “Протидія хакерським атакам на криптовалютні активи”. У сучасній економіці все більшого значення набувають криптовалюти. Гаманці для зберігання біткоінів та інших валют мають багато українців. Розкрито тенденції хакерських атак і заходи для того, щоб убезпечити заощадження.

Також криптовалюти – основний платіжний механізм для оплати хакерської діяльності. Максим Серватнюк розповів, як відстежують криптовалютні транзакції і розкривають особи отримувачів платежів.

Студенти з великою цікавістю сприйняли доповідь та задали питання про види криптовалютних гаманців та правила їх безпечного використання.