Акредитація освітньої програми “Кібербезпека” за другим (магістерським) рівнем

У травні 2023 року кафедра кібербезпеки успішно пройшла акредитацію освітньої програми “Кібербезпека” за другим (магістерським) рівнем. Ми дякуємо здобувачам, випускникам ОП “Кібербезпека”, науково-педагогічним працівникам та допоміжному персоналу кафедри, адміністрації та керівникам допоміжних структурних підрозділів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя за підготовку, участь та сприяння в проходженні акредитації.

Особлива подяка керівнику експертної групи Гнатюку Сергію за чудово організовану професійну роботу під час проведення акредитаційної експертизи.

Результат того вартий – 10 років акредитації освітньої програми. Проте ми не зупиняємось на досягнутому й продовжуємо рухатись вперед з вірою в Перемогу.

Із переліком отриманих сертифікатів можна ознайомитися на сторінці «Сертифікати».