Профагітаційна робота серед учнів випускних класів

23 квітня 2024 року викладачі кафедри кібербезпеки Віктор Хомишин, Тарас Лечаченко та Марина Деркач провели профагітаційну роботу серед учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти. Робочою поїздкою охоплено зокрема:

• Підволочиський ліцей;
• Підволочиський ліцей імені Івана Франка;
• Волочиський навчально-виховний комплекс;
• Волочиський ліцей № 1;
• Волочиський ліцей № 2;
• Скориківський ліцей;
• Новосільський ліцей імені Мирона Зарицького.

Викладачі університету познайомили майбутніх абітурієнтів зі спеціальністю 125 “Кібербезпека та захист інформації” та перевагами навчання за цією спеціальністю в ТНТУ імені І. Пулюя. Учням розказали, хто такий фахівець з кібербезпеки, зазначили важливість кібербезпеки у сучасних реаліях, розповіли про дисципліни, які вони будуть вивчати, описали можливості працевлаштування за даним напрямом.

Випускники активно цікавилися особливостями навчального процесу у нашому виші, задавали багато різних запитань щодо вступу та майбутнього навчання.

Кафедра кібербезпеки щиро вдячна керівникам зазначених навчальних закладів за сприяння та надану можливість поспілкуватися з учнями.