Навчання на платформі Google Qwiklabs

Студенти кафедри кібербезпеки Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя активно долучилися до навчальних курсів на платформі Google Qwiklabs. Це навчальна платформа, яка надає інтерактивні курси та практичні лабораторні заняття з використанням хмарних технологій Google Cloud. Студенти отримали можливість зануритися в реальні сценарії роботи з сучасними інструментами і технологіями, що використовуються провідними компаніями у світі.

Участь у цих курсах дозволила студентам значно підвищити свій рівень знань та навичок у таких сферах, як: основи та безпека Google Cloud Platform, використання Google Cloud AI та Machine Learning для створення інтелектуальних систем.

Завдяки цим курсам студенти не лише здобули теоретичні знання, але й набули практичних навичок, виконуючи завдання у реальному часі. Це дає їм конкурентну перевагу на ринку праці та допомагає у підготовці до майбутньої кар’єри.

Ми пишаємося нашими студентами та їхнім прагненням до знань і самовдосконалення. Бажаємо їм подальших успіхів у навчанні та професійному зростанні!

На фото зліва-направо: Семчишин Олександр, Шиманська Вікторія, Шарик Олександр, Вихованець Дмитро.