Міжнародні зв’язки
Кафедра кібербезпеки підтримує тісні стосунки з університетами партнерами та розбудовує як освітній так і науковий потенціал. Це створює можливості для академічної мобільності як студентів, так і викладачів, залучення до викладання провідних професорів Європейських університетів, роботи у спільних наукових проектах, створенні спільних наукових лабораторій.
Університети партнери
-
- Німеччина
Університет прикладних наук, Шмалькальден (Німеччина) -
- Польща
Люблінська політехніка (Польща) -
- Польща
Технічний університет Ополє (Польща) -
- Польща
Державна вища професійна школа у Новому Сончі (Польща) -
- Польща
Університет у Бєльсько-Бялій (Польща) -
- Польща
Технічний університет, Кошице (Словаччина)
Завдяки співпраці професора Александера Марека Богуслава з польськими компаніями в сфері безпеки, кафедра розпочала роботу над створенням лабораторії “Безпека ІоТ пристроїв і систем” та отримала від польської компанії Satel спеціалізоване обладнання для облаштування лабораторії. В грудні 2019 року наш університет вдруге відвідав керівник компанії Cyberoo S.P.A. Массімо Боніфаті. Під час візиту було підписано договір про співпрацю, який передбачає участь у спільних наукових та інноваційних проєктах, науково-технічних конференціях, організацію спільних науково-дослідних лабораторій, стажування студентів та викладачів спеціальності 125 «Кібербезпека» та подальше працевлаштування випускників цієї спеціальності.
Міжнародні IT-компанії партнери
-
Satel (Польща) -
Cyberoo (Італія)
Вже в лютому 2020 року після зустрічі з викладачами та студентами кафедри кібербезпеки керівники Cyberoo S.P.A. прийняли рішення створити дочірню компанію в Україні ТОВ “Хаблейз”, яка відкрила філіал у місті Тернополі та запросила на роботу кращих студентів та випускників спеціальності 125 – Кібербезпека
Тернопільській філії компанії Cyberoo працює понад 15 студентів, випускників та викладачів кафедри. Попит на послуги у сфері кібербезпеки у Європі та швидкий приріст клієнтів компанії зумовлює попит на фахівців в сфері кібербезпеки та випускників спеціальності 125 “Кібербезпека”.