Міжнародні зв’язки

Міжнародні зв’язки

Університети-партнери:

  • Університет прикладних наук, Шмалькальден (Німеччина)
  • Люблінська політехніка (Польща)
  • Технічний університет Ополє (Польща)
  • Державна вища професійна школа у Новому Сончі (Польща)
  • Університет у Бєльсько-Бялій (Польща)
  • Технічний університет, Кошице (Словаччина)

Кафедра кібербезпеки підтримує тісні стосунки з університетами партнерами та розбудовує як освітній так і науковий потенціал. Це створює можливості для академічної мобільності як
студентів, так і викладачів, залучення до викладання провідних професорів Європейських університетів, роботи у спільних наукових проектах, створенні спільних наукових лабораторій.

Міжнародні ІТ-компанії партнери

  • Satel (Польща)
  • Cyberoo (Італія)

Завдяки співпраці професора Александера Марека Богуслава з польськими компаніями в сфері безпеки, кафедра розпочала роботу над створенням лабораторії “Безпека ІоТ пристроїв і систем” та отримала від польської компанії Satel спеціалізоване обладнання для облаштування лабораторії.

В грудні 2019 року наш університет вдруге відвідав керівник компанії Cyberoo S.P.A. Массімо Боніфаті. Під час візиту було підписано договір про співпрацю, який передбачає участь у спільних наукових та інноваційних проєктах, науково-технічних конференціях, організацію спільних науково-дослідних лабораторій, стажування студентів та викладачів спеціальності 125 «Кібербезпека» та подальше працевлаштування випускників цієї спеціальності.

Вже в лютому 2020 року після зустрічі з викладачами та студентами кафедри кібербезпеки керівники Cyberoo S.P.A. прийняли рішення створити дочірню компанію в Україні ТОВ “Хаблейз”, яка відкрила філіал у місті Тернополі та запросила на роботу кращих студентів та випускників спеціальності 125 – Кібербезпека. Станом на початок 2021 року у Тернопільській філії компанії Cyberoo працює понад 15 студентів, випускників та викладачів кафедри. Попит на послуги у сфері кібербезпеки у Європі та швидкий приріст клієнтів компанії зумовлює попит на фахівців в сфері кібербезпеки та випускників спеціальності 125 “Кібербезпека”.